Чому так популярні набори компонентів для вейпінга в Україні

Усі вейп-шопи почали активно замовляти набори компонентів від виробника оптом — згідно з кодами у накладних, вони не є ані рідинами для електронних сигарет, ані підакцизним товаром

Заходьте на оптовий сайт компанії Октолаб та оформлюйте замовлення на популярні набори компонентів для вейпінга в Україні, які за кодами не належить до рідин для вейпів. 

компонентів для вейпінга в Україні

Одним з головних факторів запаморочливого успіху вейпінгу є постійний розвиток, самовдосконалення та швидке пристосування до потреб та запитів користувачів. Сучасні технології пропонують безліч революційних рішень — наприклад, концентровані заправки на основі сольового нікобустеру, які надзвичайно економно витрачаються. Вони надали можливість інженерам створити суперкомпактні поди з невеличкими за об’ємом картриджами — усього 2…4 мл, але завдяки використанню синтетичних сольових сумішей, які насичують організм нікотином за пару затяжок, більшості користувачів такої кількості рідини може вистачити і на декілька днів паріння, залежно від інтенсивності. Наступним кроком став вихід на ринок наборів компонентів — свого роду рідких конструкторів, призначених для самостійного замішування жижі. Вони з’явилися як відповідь на жорсткий тиск антитютюнового законодавства, яке останнім часом практично прирівняло заправки для вейпів до традиційних цигарок з усіма обмеженнями. То ж усі вейп-шопи почали активно замовляти набори компонентів від виробника оптом — згідно з кодами у накладних, вони не є ані рідинами для електронних сигарет, ані підакцизним товаром. Це просто аксесуари, які можна продавати без жодних обмежень.

Де можна замовити оптом набори компонентів для вейпу в Києві

Така лояльна класифікація робить компоненти набагато доступнішими для користувачів та привабливими за ціною, аніж готові заправки. Приготувати жижу з набору «зроби сам» зможе навіть і не дуже досвідчений вейпер, а за смаковими властивостями вона нічим не буде відрізнятися, звісна річ, якщо при змішуванні дотримуватись інструкції. Отже, популярність наборів обумовлена їх суттєвими перевагами:

  • доступна ціна та можливість придбання без будь-яких обмежень;
  • практичний та зручний формат;
  • при самозамішуванні користувачі мають змогу корегувати склад суміші та її характеристики відповідно до своїх потреб;
  • власникам вейп-шопів не треба клеїти на набори акцизні марки та оформляти спеціальну ліцензію для їх продажу.

Безумовно, найбільшим попит мають набори, до складу яких входить синтетичний нікобустер. Він розрахований на приготування заправки міцністю 50 мг, але за бажанням дозування можна і зменшити. Такі набори випускаються під відомими у нас брендами Black Limit, Octobar, Octobar NFT, Octobar Strong, Twins, Vape Mix Kit заходьте на оптовий сайт компанії Октолаб та оформлюйте замовлення на популярні набори компонентів для вейпінга в Україні https://octolab.com.ua/nabori-komponentiv, які згідно з кодами не належать до рідин для вейпів та можуть реалізовуватись без жодних законодавчих обмежень.

Чтобы оставить комментарий необходимо или зарегистрироваться