Ефективність контекстної реклами

Сьогодні контекстна реклама, мабуть, найдієвіший спосіб бізнес-просування в Мережі. Цей інструмент може бути двох форматів: пошуковий та мережевий.

Послуги налаштування контекстної реклами надають професіонали. Так, відповідний сервіс доступний в агенції WEDEX: деталі за посиланням.

wedex

Контекстна реклама в Мережі: що вона дає

Особливість даного інструменту полягає у показі оголошень рекламодавця у сотнях тисяч партнерських ресурсів. Так, ці оголошення доступні на найпоширеніших серед користувачів ресурсах. Це і є мережева реклама.

Контекст-реклама надає можливість показувати оголошення користувачам Мережі, які дійсно потребують певної продукції/послуг зараз і тут. Завдяки чому цей промо інструмент називають більш дієвим порівняно з рекламою звичайного зразка, наприклад: з банерами, які розміщують на вуличних стендах.

Контекстна реклама – це такі опції для її замовника:

  • забезпечення (з мінімальним бюджетом) оперативно керованого потоку покупців, що активно цікавляться;
  • вузька сегментація мережевих користувачів з одночасним показом шуканих пропозицій різним людям.

Однак важливо розуміти: не можна налаштувати контекст-рекламу один раз і не продумати подальшу стратегію. Контексту потрібна систематична оптимізація. І процес цей практично нескінченний. У рекламі змінюються тренди, якісні критерії, приходять чергові конкуренти тощо.

Для чого і кого підходить такий інструмент

Контекст-реклама – оптимальний варіант для тих бізнес-сфер, які мають справу з вже сформованим попитом, або тих, що вирішують актуальні проблеми людей.

Таким чином підходить контекст практично для всіх бізнес-сфер. Винятком, де він не спрацює, є проекти startup, бізнеси низької рентабельності та ті, які не мають попиту.

Як працює контекстна реклама

Розглянемо, як діє такий вид реклами. Коли користувач бажає щось придбати (товар або замовити послугу), він вводить певний запит. Якщо фрази-ключі рекламодавцем підібрані правильно, потенційний покупець бачить в оголошеннях відповідне для себе рішення й звертається до компанії, що продає, або переходить за наданим посиланням.

У промо мережі багато умов для демонстрації оголошення, однак, ґрунтується показ безпосередньо на поведінці користувача в Мережі.

Контекстна реклама: скільки коштує?

Визначити, яка ціна такого виду реклами буде точною, без вступних відомостей не можна.

Для підрахунку бюджету, розуміння того, скільки контекст-реклама може обійтися, фахівці радять виділити фінанси для тестування, далі – зробити її запуск. В ідеалі — витратити виділений бюджет на отримання стартових кліків, важливо набрати статистику.

Чтобы оставить комментарий необходимо или зарегистрироваться