Рекрутингова агенція з підбору IT персоналу в Україні

Рекрутинг — це процес пошуку, заохочення та наймання працівників. На цьому спеціалізуються рекрутингові агенції, допомагаючи бізнесу знаходити кваліфікованих фахівців. Агенції можуть бути великими, де підбором та пошуком персоналу займається велика кількість співробітників (https://evotalents.com/uk) та маленькі, де цим процесом зайняті одна-дві людини.

Рекрутингова агенція з підбору IT персоналу в Україні

Що таке рекрутингова компанія? 

Рекрутингова агенція або рекрутингова компанія — це організація, яка займається пошуком персоналу та закриває потреби бізнесу в співробітниках. Мова тут йде саме про високоякісних фахівців, а не простих робітників, яких можна знайти за об’явою в інтернеті. Зазвичай, компанії спочатку мають своїх агентів по підбору персоналу. На якомусь етапі це всіх влаштовує. Але дуже часто, коли бізнес починає швидко розвиватися, такі агенти в середині компанії або не встигають розв’язувати кадрові питання, або не в змозі знайти спеціаліста вузького профілю, яких дуже мало на ринку праці. Саме тоді постає необхідність звернутись до професіоналів у цій справі, до рекрутингових компаній.

В Україні тема рекрутингу як бізнесу відносно нова. Хоча ми ще пам’ятаємо відділи кадрів на заводах, фабриках та інших великих підприємствах. Але рекрутингові компанії займаються цим професійно, дуже часто маючи вузьку спеціалізацію з пошуку фахівців певної категорії або направлення. Є компанії, які проводять пошук фахівців тільки для українського ринку праці, а є такі, що працюють на Європу, певні країни світу або, наприклад, на англомовний ринок.

Фахівці, що працюють в рекрутингових агенціях, виконують повний цикл пошуку співробітників для замовника. Спочатку вони виявляють потреби бізнесу, якого саме спеціаліста, з якими якостями та вміннями потрібно знайти компанії. Потім починається інформаційна та аналітична робота. Наступним етапом є спілкування з кандидатами, спочатку телефоном, а потім вже особисто при зустрічі; проводиться опитування, анкетування, іноді просто співбесіда для виявлення всіх переваг та недоліків кандидата.

Вже потім, з кандидатами, що залишилися для розгляду, обговорюють умови праці, заробітну плату та всі вагомі умови, включно з графіком відпусток, медичним страхуванням, способом спілкування з компанією тощо. Весь цей складний, але досить цікавий і творчий процес призводить до кінцевого результату,- знаходження саме того спеціаліста, який був потрібний замовнику.

На додаток деякі факти та статистичні дані про сучасний рекрутинг та його тенденції в Україні та у світі:

  1. 80 відсотків провідних рекрутингових компаній мають офіси у різних країнах.
  2. У 8 з 10 випадків рекрутери використовують рекомендації для відбору кандидатів.
  3. 86 відсотків пасивних кандидатів перед тим, як подати заявку на роботу, вивчають бренд компанії.
  4. Надійний бренд роботодавця знижує на 50 відсотків витрати на наймання працівників.
  5. Протягом 6 місяців 31 відсоток працівників звільняється зі своєї нової посади.
  6. Серед бонусів, які працівник хоче отримати на новому місці роботи, на перший план виходить медичне страхування (40%), потім оплачувана відпустка (37%), бонуси за продуктивність (35%), оплачуваний лікарняний (32%), пенсійний план або пенсія (31%), гнучкий графік роботи (30%) та пільги на робочому місці (19 %).

 

Чтобы оставить комментарий необходимо или зарегистрироваться