Саундбар (звуковий проектор): як вибрати найкращий саундбар за параметрами

Акустичне обладнання відіграє важливу роль у створенні унікального звукового простору у будинку. Серед різноманітних типів акустичної техніки в Україні саундбаритакож відомі як звукові проектори, посідають особливе місце. Ці компактні та стильні пристрої пропонують безліч переваг та стають все більш популярним вибором для домашніх телевізійних систем та кінотеатрів для дому.

 

Основне призначення звукових проекторів

Саундбари, незалежно від типу, бренду виробника та особливих властивостей, використовуються для виконання двох простих завдань:

 1. Для посилення звукових сигналів від телевізорів, музичних плеєрів, комп’ютерів та інших пристроїв.
 2. Для створення об’ємного звукового простору з емуляцією звукових ефектів за рахунок використання технології об’ємного віртуального звучання.

Потужною альтернативою безлічі колонок та пристроїв, зберігаючи порівнянні з ними можливості звуку, забезпечать надійні та компактні саундбари (звукові проектори).

Як вибрати ідеальний саундбар

Враховуючи широкий асортимент доступних моделей та їх технічні характеристики, вибір саундбару може бути непростим завданням. Однак з нашими рекомендаціями ви зможете вибрати оптимальну модель звукового проектора, яка найкраще задовольнить ваші потреби. При виборі важливо враховувати деякі важливі параметри саундбарів.

Конфігурація акустики

Перед покупкою звукового проектора визначьтеся з потрібною конфігурацією акустики:

 • однокомпонентні саундбари покращують якість звуку телевізорів, але не забезпечують повноцінного об’ємного звуку;
 • для навколишнього звуку вибирайте багатоканальні саундбари з бездротовими задніми динаміками або об’ємним віртуальним звучанням.

Якість звуку

Ключовий аспект вибору — це якість звуку саундбаруціна якого залежить від цього параметра. Зверніть увагу на потужність (Вт), враховуйте, що висока потужність забезпечить гучний та чистий звук. Для отримання ефекту об’ємного звучання перевірте наявність обраної моделі технологій обробки звуку, таких як Dolby Atmos і DTS:X

Підключення та сумісність

Перед покупкою саундбару переконайтеся в наявності у нього необхідних роз’ємів (входів/виходів):

 • HDMI;
 • оптичний;
 • аналоговий аудіовхід.

Переконайтеся, що модель звукового проектора, яка вам сподобалася, буде сумісна з вашим телевізором та іншими пристроями.

Бездротові можливості

Деякі моделі саундбарів здатні синхронізувати звук у різних кімнатах. Ви можете слухати музику з пристроїв без використання кабелів, якщо вашим вибором стане звуковий проектор з бездротовими технологіями (Bluetooth/Wi-Fi).

Саундбар (звуковий проектор)

Розмір та дизайн

Вибирайте звуковий проектор, враховуючи розмір приміщення та ваші потреби:

 • невеликі моделі більше підходять для невеликих за площею кімнат або стіни під телевізором;
 • саундбари більшого розміру забезпечують потужне звучання та можуть розміщуватись на спеціальній стійці або телевізійній тумбі.

Додаткові функції

Вибираючи саундбар, зверніть увагу на додаткові функції пристрою:

 • пульт дистанційного керування;
 • вбудовані режими покращення звуку (для музики, фільмів або спортивних передач);
 • керування голосом (наприклад, через Amazon Alexa або Google Assistant).

Вони можуть підвищити зручність використання устаткування такого типу.

Бренд виробника, вартість

Бренд виробника, характеристика властивостей та продуктивність звукового проектора, це критерії, за якими ви можете вибрати оптимальну модель саундбару, що відповідає вашим вимогам та виділеному на його придбання бюджету.

Купити з доставкою по Україні звуковий проектор (саундбар) у Києві, Одесі, Запоріжжі та інших містах нашої країни можна у будь-який час на сайті магазину Showtime. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір, щоб у своєму будинку ви могли насолоджуватися унікальним та високоякісним звуком.

Чтобы оставить комментарий необходимо или зарегистрироваться