Як перевірити контрагента по ЄДРПОУ?

 

Як перевірити контрагента по ЄДРПОУ?

Компанія YouControl продовжує звертати увагу на важливість проведення перевірки контрагентів. Перевірка контрагента по ЄДРПОУ дозволить скоротити ймовірність ділового співробітництва з ненадійним партнером. Неблагонадійна співпраця може легко вилитися в серйозні фінансові та репутаційні втрати, негативно позначившись на бізнесі. Саме тому компанія YouControl створює зручні та ефективні інструменти для ведення бізнес-розвідки. Перевірка контрагента за кодом ІПН – це один із актуальних способів.

Чому найкраще використовувати перевірку за допомогою ідентифікаційного номера платника податків? Адже пошукові фільтри аналітичної платформи YouControl дозволяють знаходити підприємства за різними атрибутами: адресою реєстрації, найменуванням підприємства, прізвищем керівника тощо. Користувачі системи можуть використовувати будь-який зручний спосіб для пошуку потрібної інформації, але слід враховувати, що найменування та адреси підприємств, як і дані про засновників, іноді можуть збігатися. І тільки код ІПН платника є унікальним значенням, яке ніколи не змінюється і видається один раз.

Що таке ІПН?

ІПН або індивідуальний податковий номер присвоюється ФОП і включає до свого складу 10 цифр. Для юридичних осіб аналогом ІПН виступає код ЄДРПОУ, який складається з 8 цифр.

Знайти та перевірити контрагента за кодом ЄДРПОУ або ІПН можна за кілька хвилин, отримавши такі відомості:

  • чи існує насправді шуканий код ІПН чи ЄДРПОУ;
  • чи збігається дата реєстрації ФОП та ім’я засновника з отриманою вами інформацією;
  • чи є у контрагента податкові заборгованості.

Як правило, цієї інформації достатньо для того, щоб отримати об’єктивне уявлення про надійність нового ділового партнера. У разі сумнівів у порядності контрагента, необхідно ініціювати більш ретельну перевірку.

ІПН перевірка: покрокова інструкція

Дізнатися ІПН чи ЄДРПОУ можна зі статутної документації контрагента, яку легко отримати, адресувавши відповідний запит бухгалтеру чи менеджеру підприємства.

Припустимо, ви плануєте поставити партію товару компанії або ж замовити товар. Для того, щоб перевірити потенційного ділового партнера перед укладенням угоди, необхідно на головній сторінці YouControl ввести в пошуковий рядок податковий номер контрагента. Зважаючи на те, що номер є індивідуальним, система відразу відкриє анкету потрібного підприємства (збіги виключені).

У першій вкладці досьє буде інформація про актуальний статус компанії. Завдяки цьому ви зможете дізнатися, чи дійсна реєстрація розшукуваного підприємства, чи вона припинена. Тут же будуть дані щодо дати реєстрації та зареєстрованих видів діяльності. Не забудьте перевірити, щоб вони були відповідно до запланованої угоди.

Чтобы оставить комментарий необходимо или зарегистрироваться