Склад і продажі під повним контролем

Не важливо, ви володієте мережею чи однією торговельною точкою. Якщо ви хочете вивести свій бізнес на достойний рівень, варто скористатись POS програмою для магазину. Для її установки не потрібно купувати дороге устаткування спеціального призначення. Система легко запускається на комп’ютерах і звичайних планшетах. Достатньо вибрати такий, що відповідатиме її вимогам. Для більш швидкого обслуговування клієнтів застосунок можна встановити відразу на кількох електронних гаджетах.

Склад і продажі під повним контролем

Система обліку CHM software – це повна автоматизація бізнесу: магазину, кафе, салону краси. Простий інтерфейс і широкі можливості дозволяють зробити робоче місце оператора, касира, товарознавця більш зручним, зменшити рутинність при виконанні задач. Перед використанням персонал не потребує спеціального навчання.

Мобільні онлайн каси – що це

Навіщо тримати в магазині касовий апарат, коли все може бути набагато простіше? Програма, що  працює з операційними системами Андроїд і Лінукс, дозволяє приймати платежі будь-яким чином. Це може бути як оплата готівкою, так і банківською картою. Допускається також використання бонусних карт з подарунковими сертифікатами. Крім паперового чека, клієнт може отримати в месенджер або на пошту електронний варіант.

Якщо в магазині вже використовуються певні програми товарного і бухгалтерського обліку, наприклад 1С, система легко з ними інтегрується. Вам не доведеться також купувати ПЗ для роботи з додатковим обладнанням. Достатньо купити pos систему, яка здатна працювати із:

 • сканерами штрих-кодів;
 • електронними вагами;
 • грошовими шухлядками;
 • РРО;
 • банківськими терміналами;
 • пін-падами.

За відсутності інтернет зв’язку немає потреби зупиняти роботу торгової точки. Касир зможе видати клієнту чек навіть в офлайн режимі, а при відновленні мережі дані будуть синхронізовані з сервером. За потреби провести переоблік, контрольну інвентаризацію, зупиняти торговий процес немає потреби.

Завдяки швидкій організації електронного документообігу, робота магазину завжди буде під контролем. Обмін даними можливий як з офісом, так і з іншими пунктами реалізації товарів.

На що здатний функціонал Chameleon POS

Касир на робочому місці може працювати з будь-якою кількістю чеків, розширеними штрих-кодами. Програми для pos терміналів дозволяють знаходити товари за назвами, кодуваннями, створювати чеки на повернення, приймати зручні для клієнта типи оплат (у тому числі комбіновані).

До інших можливостей відносять:

 • роботу з різними серіями продукції;
 • списання залишків;
 • мультивалютність;
 • можливість створення звітів;
 • отримання інформації про поставки, продажі і залишки товару.

За проханням покупця, через касу вийде навіть прийняти оплату за комунальні послуги, роботу інтернет-провайдерів і мобільних операторів.

Торгове обладнання

Pos програма здатна працювати з різним обладнанням. У тому числі одночасно з ПОС принтерами, фіскальними реєстраторами, звичайними вагами і з друком етикеток. Останні можна також отримати завдяки принтеру. Під’єднання дисплею покупця можливе не тільки до фіскального реєстратора, але й до самої системи.

Створення і використання програм лояльності

Рекламну інформацію можна друкувати на чеку як в рамках певної акції, так і з прив’язкою до товару. Система дозволяє настроювати програми лояльності незалежно від складності. Видача покупцям дисконтних карт, нарахування балів надають можливість використати їх при наступних відвідуваннях точки продажів.

Віддалений доступ до інформації дозволяє власнику бізнесу, управлінцю детально логувати кожну дію касира. Для спрощення контролю в базі попередньо налаштовуються права і ролі кожного співробітника.

Чтобы оставить комментарий необходимо или зарегистрироваться